Terug
Nicolas

NewB voert campagne - liefst samen met jou!

Eind deze maand lanceert onze coöperatie een grote mediacampagne zodat iedereen NewB leert kennen. Wil je graag helpen NewB bekender te maken bij het grote publiek? Dan kan! In dit artikel vertellen we je wat je zelf kan doen.

Hoe maken we de campagne tot een succes?

Een NewB-rekening openen, een NewB-verzekering nemen en coöperant worden: er zijn tal van manieren om de bank te helpen groeien en de gemakkelijkste is om het met je entourage over NewB te hebben. We zullen vanaf half september stevig van ons laten horen in verschillende media. De echte kracht van de coöperatie ligt echter bij jou, de burger. Andere banken beschikken dan wel over veel grotere budgetten om reclame te maken, maar NewB is de enige bank die kan rekenen op de waardevolle steun en overtuiging van haar coöperanten.

De campagne is een uitgelezen moment om over de coöperatie, haar missie en waarden te praten. Daarom voorzien we een heleboel materiaal dat je kan gebruiken. Zo kan je helpen wereldkundig maken dat NewB als bank een aantoonbaar verschil kan maken voor samenleving en planeet. 

Voor elk wat wils

Of je nu timide of extravert bent, digitaal behendig of van de analoge school, drukdrukdruk of juist zen in het leven staat: je kan zelf heel veel doen om NewB bekender te maken.

Facebook

Like onze facebook pagina, voeg een NewB badge toe aan profielfoto en deel de campagnevideo’s en schrijf er zelf een tekstje bij. Geen inspiratie? Kies er eentje uit onderstaande suggesties en plak er gerust een opvallende emoji voor:

Instagram

Like de publicaties op onze instagrampagina en maak er je eigen story mee.

Linkedin

Volg NewB op LinkedIn en deel onze officiële campagnevideo, laat hem vooral circuleren!

E-mail, message, Signal, Whatsapp...

Pak je het graag wat persoonlijker aan met een rechtstreeks bericht, dan kan je altijd iets schrijven naar je de contacten in je eigen netwerk. Onderstaand voorbeeld kan je mogelijk inspireren.

Wist je dat het geld op onze rekeningen nooit slaapt? Je bank gebruikt het, elk moment van de dag, om projecten mee te financieren waarover je misschien niets weet en die vaak regelrecht ingaan tegen jouw eigen belangen, die van de samenleving of van de planeet.

Dat is een griezelig feit, maar er zit ook een positieve kant aan. Het betekent namelijk dat je geld een heel krachtig middel is waarmee je een groot verschil kan maken, zeker nu we met zijn allen voor zo’n grote ecologische en maatschappelijke uitdaging staan.

Daarom heb ik besloten een rekening te openen bij NewB, een nieuwe, ethische en duurzame bank in België. Misschien heb je er al over gehoord. Misschien weet je ook dat NewB een coöperatieve bank is en dus eigendom van haar klanten.

Zo kan ik mee beslissen waarvoor mijn spaargeld wordt gebruikt en weet ik zeker dat het naar projecten gaat met een positieve impact op de samenleving en de planeet. NewB communiceert hierover in alle transparantie en is altijd bereikbaar voor vragen en opmerkingen. 
Ga eens kijken op hun website www.newb.coop en misschien wil jij je ook wel aansluiten. Hoe talrijker we zijn, hoe groter het verschil dat we kunnen maken. 
Dank voor je tijd en tot gauw!

Vraag je materiaal aan om ‘in het echt’ over NewB te praten

De afgelopen twee jaar was het niet evident om elkaar in levenden lijve te ontmoeten, maar daar komt vast snel verbetering in. De collega's van de afdeling Coöperatief leven sturen je met plezier promotiemateriaal om NewB dit najaar te helpen groeien tot een vaste waarde in het Belgisch bankenlandschap.

Kan je promotiemateriaal gebruiken of verdelen onder gemotiveerde coöperanten? Ons team kan je voorzien van :

Plaats je bestelling via cooplife@newb.coop en ons team doet de rest.

Wil je nog meer betekenen voor NewB? Engageer je dan als ambassadeur en laat onze coöperatieve bank stralen in jouw regio (of daarbuiten).

Hartelijk dank voor alle inzet, jullie zijn onze kracht!

promomateriaal

 

Blijf op de hoogte

Onze maandelijkse nieuwsbrief is een belangrijk communicatiemiddel. We informeren je en raadplegen je via enquêtes. Je blijft betrokken bij het reilen en zeilen van de coöperatie.

Inschrijven kan hier